Project Description

VENUS LEGANCY

Smukła. Zgrabna. Perfekcyjna.

Wysoka skuteczność dostępna przy zastosowaniu bezbolesnych zabiegów.
Urządzenie o wielu zastosowaniach, które pozwala na osiągnięcie efektów klinicznych najszybciej spośród urządzeń dostępnych na rynku.
Nieinwazyjne, bezbolesne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej dostępne dzięki rewolucyjnemu połączeniu technologii VariPulse™oraz (MP)2.

 

 • WYGŁADZANIE ZMARSZCZEK,
 • ZMNIEJSZENIE OBWODU,
 • WYGŁADZENIE ORAZ ZWIĘKSZENIE NAPIĘCIA SKÓRY TWARZY, SZYI I CIAŁA

Nasze doświadczenie zabiegowe
Firma Venus Concept wprowadza do medycyny estetycznej nowoczesną technologię umożliwiającą bezinwazyjne kształtowanie sylwetki oraz zwiększenie elastyczności skóry twarzy, szyi i ciała. Urządzenie Venus Legacy to wielozadaniowy system stosujący multipolarną, opatentowaną falę radiową, impulsowe pole magnetyczne w ramach technologii (MP)2 oraz technologię VariPulse™, które to gwarantują zadowolenie klienta z zabiegu oraz wygodę stosowania urządzenia.
Szybkie, homogeniczne i w 100% bezpieczne podniesienie temperatury tkanki niezależne od typu skóry.Komfort użytkowania związany z ergonomiczną budową urządzenia. Przyjemny, przypominający masaż, zabieg. Wszechstronny system o licznych zastosowaniach zabiegowych.
Technologia VENUS 4D – Nowy standard zabiegowy

Urządzenie Venus Legacy™ to pierwsze i jedyne urządzenie posiadające certyfikat FDA i stosujące technologię 4D® stanowiącą kombinację multipolarnej fali radiowej (RF) z impulsowym polem magnetycznym (PEMF), technologią VariPulse™ (VP) oraz technologią podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym (Real Time Thermal Feedback). Zastosowanie wspomnianych technologii pozwala na wykonanie przy użyciu Venus Legacy™ bezpiecznych, bezbolesnych zabiegów charakteryzujących się doskonałymi rezultatami.

TECHNOLOGIA MULTIPOLARNEJ FALI RADIOWEJ (RF)

 • Kurczenie się włókien kolagenowych
 • Synteza kolagenu
 • Lipoliza

IMPULSOWE POLE MAGNETYCZNE (PEMF)

 • Synteza kolagenu
 • Tworzenie fibroblastów
 • Formowanie nowych naczyń włosowatych

TECHNOLOGIA VARILPULSETM

 • Precyzyjna regulacja głębokości penetracji tkanki
 • Drenaż limfatyczny
 • Poprawa krążenia

TECHNOLOGIA PODNIESIENIA TEMPERATURY TKANKI W CZASIE RZECZYWISTYM (Real Time Thermal Feedback)

 • Graficzna prezentacja wzrostu temperatury
 • Wbudowany termometr
 • Ciągły kontakt rączki z tkanką

 

RĄCZKI ZABIEGOWE DO TWARZY I SZYI
W rączce zabiegowej LiftFX™ jest stosowana technologia (MP)2 oraz VariPulse™ . Rączka jest przeznaczona do wykonywania zabiegów mających na celu poprawę krążenia i w konsekwencji zmniejszenie obrzęków w okolicach oczu, oraz redukcję tkanki tłuszczowej z okolic podbródka, biustu i ramion. Rączka zabiegowa DiamondPolar™ ma specjalnie umieszczone elektrody, co umożliwia wykonanie zabiegu wygładzania zmarszczek w miejscach trudnodostępnych takich jak okolice oczu czy żuchwy

RĄCZKI ZABIEGOWE DO CIAŁA
W ramach rączki zabiegowej SculptFX™ są stosowane technologie (MP)2 oraz VariPulse™umożliwiające wytworzenie głębokiego obszaru podgrzanej tkanki, co umożliwia konturowanie ciała oraz redukcję cellulitu. Technologia VariPulse™ poprawia krążenie, stymuluje drenaż limfatyczny oraz lipolizę w obszarze zabiegowym. Rączki zabiegowe SculptFX™oraz OctiPolar™ charakteryzują się dużą powierzchnią działania, zwiększoną emisją ciepła oraz wyższą temperaturą stosowaną w czasie zabiegu dzięki czemu może być on wykonywany szybciej i skuteczniej

Łatwe w obsłudze urządzenie i rączki wygodne w codziennej pracy
Wielozadaniowe urządzenie Venus Legacy zostało zaprojektowane tak, aby stanowiło wygodny i ergonomiczny system pracy. Parametry zalecane zostały zapisane w urządzeniu i dzięki temu mogą być łatwo stosowane w czasie zabiegu. Wszystkie cztery rączki zabiegowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można je było przesuwać po powierzchni skóry wykonując szybki i przyjemny zabieg przypominający masaż. Dzięki temu, że przesuwanie rączki nie wymaga dużej siły można wykonać wiele zabiegów bez uczucia zmęczenia.