Project Description

Sono Queen – nieinwazyjny lifting US

Zalety zabiegu Sono Queen

Lifting twarzy, radykalne ujędrnienie i poprawa kondycji skóry na całym ciele są teraz możliwe bez użycia skalpela. Technologia wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej HIFU robi zawrotną karierę w najlepszych klinikach medycyny estetycznej. A zatem nie mogło jej zabraknąć również w naszym Centrum Kosmetologii.
Co wyróżnia Sono Queen na rynku? Przede wszystkim ogromna precyzja tego całkowicie nieinwazyjnego zabiegu liftingującego. Dzięki zróżnicowanym kartridżom zabieg liftingujący można błyskawicznie dopasować do leczonego obszaru tak, aby uzyskać optymalne efekty. Poza tym technologia Sono Queen jest jedynym całkowicie bezbolesnym zabiegiem liftingującym!
A zatem, jeśli chcesz błyskawicznie, bezpiecznie i bez bólu odmłodzić swoją skórę – sięgnij po Sono Queen.

Wskazania do zabiegu Sono Queen

Sono Queen dzięki skoncentrowane wiązce wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej działa w kilku wymiarach jednocześnie. Dlatego też wskazanie do zabiegu jest bardzo szerokie. Skorzystaj z Sono Queen, jeżeli:

  • chcesz pozbyć się zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie, również w najdelikatniejszych okolicach: wokół oczu, czy ust
  • pragniesz ujędrnić i nadać sprężystości swojej skórze,
  • Twoim celem jest pozbycie się podwójnego podbródka,
  • marzysz o prostym i skutecznym liftingu skóry,
  • chcesz zlikwidować uczucie wiotczenia skóry – na ramionach, udach, pośladkach,
  • pragniesz kompleksowo poprawić kondycję skóry – nadać jej witalności, elastyczności, poprawić koloryt.

Efekty zabiegu Sono Queen

Technologia Sono Queen należy do najbardziej skutecznych metod liftingujących. Pełen efekt liftingu zauważysz już po trzech miesiącach od zabiegu, a co bardzo ważne dla pełnego rezultatu wystarczy wykonanie jednego zabiegu – rekomendowany pełen cykl terapeutyczny to jeden zabieg na cztery miesiące; nie cześciej niż 3 razy w roku.
Pamiętaj – zabieg Sono Queen da ci efekt liftingu bez okresu rekonwalescencji – po wykonaniu zabiegu możesz natychmiast wrócić do swoich zwykłych czynności i trybu życia.

Szczegóły zabiegu Sono Queen

Zabieg Sono Queen opiera się na technologii HIFU, czyli wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej, która działa głęboko w skórze. Tajemnicą technologii HIFU jest precyzyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej, która pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry wła­ściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS), wywołując tym samym punkty termicznej koagulacji. Na skutek przeniknięcia ultradźwięków w skórę Pacjenta zapoczątkowany zostaje proces kolagenogenezy, regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczenia tkanek.

To z kolei daje efekt wielowymiarowego ujędrnienia.
Co bardzo ważne różnorodność kartridży zabiegowych umożliwia dopasowanie ich do potrzeb każdego obszaru – od najdelikatniejszych, o głębokości wnikania fali w skórę: od 2,00 do 4,5 mm w przypadku zabiegów na twarz oraz 6,00 mm w przypadku zabiegów na ciało.
Sama procedura zabiegowa jest dla Pacjenta całkowicie bezbolesna – co czyni urządzenie Sono Quuen wyjątkowym na rynku. Nie wymaga też okresu rekonwalescencji, dzięki czemu jest to zabieg sprofilowany precyzyjnie do potrzeb nowoczesnych kobiet, które oczekują od medycyny estetycznej szybkich rezultatów bez konieczności wielotygodniowego rezygnowania ze zwykłej aktywności.

Wskazania pozabiegowe – Sono Queen

Zabieg Sono Queen jako metoda nieinwazyjna i niewymagająca rekonwalescencji nie wymusza na Pacjencie zachowania szczególnych procedur po zabiegu. Od razu po przeprowadzeniu zabiegu możesz wrócić do zwykłej aktywności i standardowej pielęgnacji skóry.