Beata Knop – kosmetolog

“Moja praca to moja pasja” bez wątpienia mogę podpisać się pod tym stwierdzeniem. Ukończyłam studia na kierunku Kosmetologii na wydziale Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Nieustannie podnoszę swoją wiedzę uczestnicząc w licznych sympozjach i kursach zwłaszcza z zakresu kosmetologii estetycznej. Profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół, wysokiej jakości produkty i sprzęt to gwarancja efektów mojej pracy dająca mi ogromną satysfakcję.
Serdecznie dziękuję wszystkim moim klientom zaufaniem jakim mnie obdarowali.

Marta Rudnik – Warnke – kosmetolog i trycholog kosmetologiczno-leczniczy

Z wykształcenia jestem Kosmetologiem. Codziennie się spełniam wykonując swoją pracę. Każdy zabieg traktuje bardzo indywidualnie i podchodzę do niego holistycznie. W swojej pracy uwielbiam moment pojawienia się uśmiechu na twarzy spowodowany efektem kiedy ktoś poczuje się lepiej “w swojej skórze “. Podczas zabiegu poświęcam wiele czasu na edukację, gdyż sam zabieg to nie wszystko. Żeby efekt był trwały, ważna jest współpraca z pacjentem, która jest kluczem do sukcesu. Kocham to, co robię i traktuję swą pracę jak wyzwanie a w każdy wykonywany zabieg wkładam serce i cząstkę siebie.

Martyna Knop Gill – psycholog kliniczny i kosmetolog bioestetyczny

Profesjonalnie zajmuję się kosmetologią pielęgnacyjną i estetyczną. Regularnie uczestniczę w kursach i szkoleniach gdzie pogłębiam wiedzę i podnoszę swoje kwalifikacje. W swojej pracy na bieżąco wykorzystuję nowe techniki i uczestniczę w wprowadzaniu nowości pojawiających się na rynku kosmetologii do oferty naszego gabinetu.

W naszym gabinecie używamy akredytowanych kosmetyków i preparatów, najlepszych firm kosmetycznych oraz medycznych.

Aby zawsze świadczyć usługi na najwyższym poziomie współpracujemy również z lekarzem medycyny estetycznej.

Karolina Szulfer – kosmetolog

Kosmetolog z pasją. Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku na kierunku kosmetologia. Skromna, a jednocześnie wrażliwa na piękno służy radą pomagając w doborze właściwych zabiegów dbając o zadowolenie i efekty zabiegowe swoich klientów.

U niej każdy może liczyć na szczególną opiekę i traktowanie, gdyż praca z ludźmi daje jej wiele radości.

Dr Andrzej Ilków – chirurg / lekarz medycyny estetycznej